Choď na obsah Choď na menu
 


Tajná párty s názvom Tisíc a jedna noc

17. 3. 2011

Obrázok Tajná párty s názvom Tisíc a jedna noc sa konala v modernom istanbulskom klube Coco Clementine. Filmová Šeherezáda prišla aj so svojím Onurom - manželom Halitom Ergençom (40). Hoci sa alkoholu nedotkla, cigarety si dopriala. Pozrite si exkluzívne fotografie z ich nočného záťahu. Nevinná Šeherezáda sa dokáže aj poriadne odviazať!

(Veď aj ona je len človek a má právo sa zabávať)

 

Herci Bergüzar Korel a Halit Ergenç prichádzali na párty ako hviezdy najväčšej veľkosti. Kým väčšina hostí kráčala „len“ po červenom koberci, vstup fi lmových milencov do klubu sprevádzal ohňostroj! Žúr sa začínal o pol desiatej večer, no manželia na seba nechali čakať. Bergüzar a Halit sa presunuli do vyhradeného boxu, kde ich už čakala skupinka známych. V prítmí klubu strávili asi dve hodiny. „Stále boli pri sebe a držali sa za ruky. Pôsobili veľmi harmonicky a zaľúbene,“ opísal reportér Vlado Benko, ktorý bol v ich bezprostrednej blízkosti. Hoci sa zabávali nasucho, pretože na stole nemali žiadny alkohol, len minerálku, filmová Šeherezáda si dopriala „aspoň“ cigarety.

Vďaka seriálu Tisíc a jedna noc, ktorý aj na Slovensku láme rekordy sledovanosti, sú obaja herci hviezdami prvej veľkosti. A hoci sú neustále pod paľbou médií a fanúšikov, do klubu v istanbulskom mrakodrape prišli na vlastnú päsť. „Prišli bez ochranky. Sprevádzala ich len agentka. Nemali žiadne maniere. Boli veľmi milí. Sú to absolútni profesionáli,“ hovorí reportér Nového Času Vlado Benko, ktorý sa na prominentnú párty dostal. Hneď ako vstúpili do klubu, stali sa stredobodom pozornosti. Bez najmenších problémov sa fotili s návštevníkmi žúru a na každú stranu rozdávali úsmevy. Hlavní hrdinovia tureckej telenovely pôsobili veľmi prirodzene, na nič sa nehrali a snažili sa vyjsť každému v ústrety. Ešte aj keď dávali rozhovory, hľadeli na seba ako hrdličky. Slávni manželia to zabalili okolo polnoci a z veľkolepého žúru odišli domov za svojím synčekom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.