Choď na obsah Choď na menu
 


Rozboril u Šeherezády: Čo prezradil o prísne tajnej misii?

10. 3. 2011

ObrázokStretnutie s krásnou Šeherezádou je strážené ako najväčšie tajomstvo. Keďže herečka, ktorá stvárňuje obľúbenú Šeherezádu, je v Turecku jednou z najväčších hviezd, každý jeden jej krok je pod prísnym drobnohľadom. Ani Vilo Rozboril doteraz presne nevie, ako prebehne sľúbené stretnutie...

Moderátor Vilo Rozboril sa rozhodol, že splní sen Alexandry Zaťkovej (28) z Veľkého Krtíša, ktorej životný príbeh nápadne pripomína filmovú story krásnej Šeherezády zo seriálu Tisíc a jedna noc.

„Alexandra má malého syna Alexa (4), ktorý je onkologický pacient. Okrem toho, že má nádory na mozgu, teraz mu zistili, že má myómy v čreve a museli mu z neho zobrať 30 centimetrov,“ povedal utrápeným hlasom Rozboril a dodal: „Muž ju po 14-mesačnej liečbe, keď sa vrátila z onkológie, vyhodil z bytu,“ povedal Novému Času Rozboril, ktorý osobne dohodol v Turecku stretnutie Alexandry s obľúbenou herečkou.

„Na celú vec reagovala veľmi citlivo. V okamihu, keď sa dozvedela o tomto príbehu, rokovania sa urýchlili,“ povedal Nové mu Času Rozboril . Markizácky moderátor musel až dvakrát vycestovať do Istanbulu, aby s herečkiným tímom prerokoval detaily stretnutia, no napriek tomu sa ani raz osobne s Bergüzar Korel nerozprával. Na podrobnejšie inštrukcie a plán návštevy tak stále napäto čaká.

Všetky doterajšie rokovania prebiehali len s herečkiným manažérom, ktorý doteraz štábu ani Rozborilovi nepovedal ani to, kedy a kde sa obe dámy stretnú! Vzhľadom na to, že Bergüzar má stále v pätách novinárov a fanúšikov, každý jej krok je prísne strážený.

„Bergüzar je v Turecku veľká hviezda a stretnúť sa s ňou nie je také ľahké,“ povedal s chápavým úsmevom Rozboril. Napriek najvyššiemu stupňu utajenia a ochrany sa však Alexandra a jej synček s krásnou predstaviteľkou Šeherezády stretnú. Do poslednej chvíle však nikto zo štábu nebude tušiť, kedy zazvoní telefón a ozve sa herečkin manažér a oznámi, že vysnívaná Šeherezáda prichádza...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Seherezada

(VERONIKA NEMCOVA, 19. 5. 2011 20:01)

ja by som sa chcela stretnut osobne zo Seherezadov lebo ona je super a chcela by som aby sa mi to spnilo vdaka modremu z neba.

juj

(klaudia, 28. 3. 2011 15:52)

jsi ta naj naj naj šeherezáda