Choď na obsah Choď na menu
 


Schôdzka so Šeherezádou: Zábery, ktoré ste nemali vidieť!

16. 3. 2011

Obrázok Navyše, neustále má v pätách fanúšikov, a tak sa pred verejnosťou snaží čo najviac skrývať. Nový Čas sa v sprievode Vila Rozborila s krásnou Bergüzar Korel (28) napokon po dlhých rokovaniach stretol, a to priamo v Istanbule. A bol to zážitok!

 

Krásna Bergüzar šokovala celý štáb ihneď po tom, ako vystúpila z auta. Na schôdzku totiž prekvapujúco priniesla aj synčeka Aliho, ktorého normálne pred verejnosťou ukrýva. Druhé prekvapenie prišlo vzápätí. Vôbec totiž nešlo o Šeherezádu, na ktorú sa denne pozerá v televízii takmer milión divákov. Vyzerala ako modelka. Vysoká, krásne dlhé nohy a približne o desať kilogramov menej ako v seriáli, čo nemala problém aj priznať. „Naživo je ešte oveľa atraktívnejšia ako na obrazovke. Je to taký modelkovský typ. Wau, to je ona!“ priznal po pár minútach ohromený Vilo.

 

ObrázokSympatická herečka sa počas prísne stráženej schôdzky dlho vypytovala najmä na to, ako sa seriálu darí na Slovensku a či je populárnejšia ona alebo Halit .Medzitým neustále odbiehala za ich spoločným ročným synčekom, ktorý sa dožadoval jej pozornosti.

 

Obrázok„Bergüzar mi povedala, že by veľmi rada navštívila Slovensko a dala prísľub, že určite príde,“ prezradil v závere Novému Času tajnú informáciu Rozboril. Zabávač celú cestu sprostredkoval ako tajný sen aj jednej Slovenke. Ako toto stretnutie dopadlo a či na Slovensku skutočne onedlho privítame aj samotnú Šeherezádu, sa zrejme dozvieme už čoskoro. Nový Čas vám ešte predtým prináša zopár nestrážených záberov, ktoré sa nám počas schôdzky podarilo ukoristiť...

 

 

Obrázok

Obrázok

 

Obrázok

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kvet

(julia horvathova, 25. 5. 2011 12:39)

ahoj seherezada chcem ta vydiet na živo a mam ta velmi rada byvam v rudnanoch 359 na peteracko cakamta seherezada

Seherezada

(VERONIKA NEMCOVA, 19. 5. 2011 19:58)

Seherezada je super herecka a super zena

ŠEHEREZÁDA

(headd22@azet.sk, 30. 3. 2011 22:12)

Osobne si myslím že bolo by lepšie vysnívať pre chlapca a matku niečo čo je pre nich oboch spoločné napríklad Disneyland kde by obaja zažili pocit blaženosti a radosti.

Ichtn s turkey

(Berguzar Korel, 20. 3. 2011 12:57)

ihj tu r kex nn saa yjkhgf