Choď na obsah Choď na menu
 


Tajné stretnutie v Istanbule: Rozboril ide za Šeherezádou!

9. 3. 2011

Obrázok Nový Čas zistil, že moderátor Vilo Rozboril (44) sa chystá vo svojej relácii poriadne „pritvrdiť“ a hlavnú hrdinku obľúbeného seriálu si už o pár dní pozrie úplne zblízka. Spolu so štábom totiž odlieta do Istanbulu, kde jednej z účinkujúcich z Modrého z neba splní sen a sprostredkuje jej stretnutie s krásnou Bergüzar Korel (28).

„Áno, Šeherezáda by mala byť súčasťou Modrého z neba,“ potvrdil Novému Času moderátor, ktorý má už o niekoľko dní nasadnúť do lietadla smerujúceho do Istanbulu. Rozboril sa rozhodol, že jednej z účinkujúcich z Modrého z neba splní sen a vybaví jej stretnutie so Šeherezádou. Osud Alexandry Zaťkovej (28) z Veľkého Krtíša a jej 4-ročného syna Alexa totiž moderátora dojal až k slzám. Životný príbeh mladej mamičky sa až nápadne podobá na ten z obľúbeného seriálu Tisíc a jedna noc.

 

Obrázok

Alexandra Zaťková so synčekom Alexom poletia za Šeherezádou.

„Alexandra má malého synčeka vo veku seriálového Kaana a tiež je onkologický pacient. Okrem toho, že má nádory na mozgu, teraz mu ešte zistili, že má myómy v čreve a museli mu z neho zobrať 30 centimetrov,“ povedal Rozboril utrápeným hlasom a dodal: „Muž ju po 14-mesačnej liečbe, keď sa vrátila domov z onkológie, vyhodil z bytu, povedal jej, že radšej dá ten byt do prenájmu, než by tam oni mali žiť.“ Alexandra, ktorej osud sa doslova odohráva v obľúbenom seriáli Tisíc a jedna noc, tak možno práve pri stretnutí s Bergüzar na chvíľu zabudne na svoj ťažký život...

„Ona sama je už 23 rokov diabetička a 4-krát denne si pichá inzulín. Keď sa dozvedela, že ide po stopách Tisíc a jednej noci, tak sa rozplakala šťastím,“ uzavrel Vilo Rozboril.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

milujem seherezadu

(kermen, 13. 6. 2011 20:03)

milujem ju preto ze ju mam rada

Seherezada

(VERONIKA NEMCOVA, 19. 5. 2011 20:03)

waw si super Seheradaq