Choď na obsah Choď na menu
 


Atentát na Onura!

18. 2. 2011

Obrázok

Skalní fanúšikovia sladkej telenovely už vedia, že pred dvoma dňami skončila v rukách lekárov krásna Šeherezáda. Brutálne ju zmlátil sused a Onur sa len modlil, aby sa prebrala z bezvedomia. Teraz sa karta obracia. V nemocnici sa ocitne aj Halit Ergenc, ktorého nájdu dostrieľaného v kaluži krvi. Pri lôžku mocného majiteľa spoločnosti Binyapi sa vystriedajú rôzne tváre, no predovšetkým užialená Šeherezáda.

Herečka, ktorá sa za Halita Ergenca vydala pred dvoma rokmi, svoje city ani nemusí hrať. Hoci v čase nakrúcania telenovely bol sympatický predstaviteľ Onura ženatý, kvôli nej sa napokon rozviedol. A ešte predtým presvedčil svoju dnes už exmanželku, aby neporodila ich spoločného potomka a išla na potrat.

Onur: Takto dopadol!

Vieme, ako dramaticky sa dej úspešnej telenovely Tisíc a jedna noc zamotá! Herec Halit Ergenc alias Onur bude bojovať o život. Takže krásna Berguzar Korel alias Šeherezáda má šancu ukázať mu, ako veľmi ho miluje!

V najbližších častiach tureckého seriálu Tisíc a jedna noc si poriadne poplačeme. Zamilovaný Onur totiž skončí celý zakrvavený v nemocnici. Stane sa obeťou streľby a hrozí mu operácia.

Pri Onurovom lôžku

Našťastie charizmatický muž prežije, takže romantický príbeh bude na našich obrazovkách pokračovať ďalšími dielmi. Môžeme teda ďalej fandiť osudovému vzťahu Onura a krásnej Šeherezády, ktorá svojho milého v nemocnici pravidelne navštevuje a príkladne sa oňho stará. Sedí pri jeho lôžku a hľadí naňho s rovnakou nehou, ako to robil Onur, keď po prepade skončila v nemocnici ona. A všetkým je jasné, aká veľká láska sa medzi nimi zrodila.

Hoci Šeherezáda bola presvedčená, že sa po tragickej smrti manžela už nikdy nezamiluje, ukázalo sa, že v tomto prípade láska naozaj hory prenáša. Dokonca dokáže oklamať Zubatú! Ako dramaticky sa bude príbeh Onura a Šeherezády rozvíjať, uvidíte na Markíze už tento piatok.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.