Choď na obsah Choď na menu
 


Exkluzívny rozhovor so Šeherezádou Bergüzar Korelovou!

25. 2. 2011

Obrázok V seriáli Tisíc a jedna noc, ktorý na Slovensku stále láme rekordy sledovanosti, stvárňuje turecká herečka neprístupnú Šeherezádu. Tá však nakoniec otvorí svoje srdce vytrvalému Onurovi v podaní Halita Ergenca. V súkromí si tento manželský pár spokojne nažíva s ročným synom Alim. S BERGÜZAR KORELOVOU (28), ktorá poskytla Plus 7 dní ako vôbec prvému médiu na Slovensku exkluzívny rozhovor, sa zhovárala MARÍNA DOBOŠOVÁ.

V detstve ste boli tučná, potom chudá, neskôr opäť pri tele a dnes ste zas štíhla. Čo si myslíte o diktáte krásy a posadnutosti dokonalými postavami a krásnymi tvárami?

Môžem pokojne povedať, že nie som posadnutá perfektnou postavou ani tvárou. Obzvlášť keď som bola mladšia, skutočne mi na tom vôbec nezáležalo. Ale hneď, ako som sa začala venovať herectvu profesionálne, musela som sa o svoje telo starať. Koniec koncov, vystupujem v televízii a vo filmoch, takže musím vyzerať zdravo a dobre. Po pôrode syna Aliho som sa dala na špeciálnu diétu a podarilo sa mi zhodiť tehotenské kilogramy. Práve som sa totiž po dvoch rokoch púšťala do nakrúcania nového projektu.

Čo by ste poradili mladým dievčatám, ktoré chcú byť ako vy?

Vždy radím hlavne tvrdo pracovať, vytrvať a sústrediť sa na to, čo chcete dosiahnuť. Keď sa snažíte, ako najviac viete, všetko, do čoho sa pustíte, a dáte do toho aj srdce, nakoniec sa vám oplatí.

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.