Choď na obsah Choď na menu
 


Onur si vzal kópiu Šeherezády ... a skončil u psychiatra!

17. 2. 2011

 

Obrázok

Na prvý pohľad by sa zdalo, že ich život je rozprávka, no nie je to tak. Halit bol totiž zasnúbený s herečkou Gizem Soysalli (31), ktorú si zobral po krátkej známosti a dokonca s ňou čakal dieťa. Keď však stál pred oltárom, mal už plnú hlavu svojej hereckej kolegyne. V živote sa stretol s interrupciou. Hoci začiatok vzťahu so Šeherezádou bol tvrdou skúškou, dnes je vďaka nej šťastnejší.

Halit a Gizem, 1. svadba 2008

Halit a jeho prvá manželka Gizem Soysalli, s ktorou mal rozprávkovú svadbu v roku 2008.

Skôr, ako sa Halit zaľúbil do Bergüzar, bol zasnúbený s herečkou Gizem Soysalli, s ktorou sa v roku 2008 zosobášil. Už vtedy však vedel, že miluje seriálovú kolegyňu.

Všetko naštartovala rodinná tragédia. Jeho neter Melisa (23), s ktorou mal veľmi blízky vzťah, spáchala samovraždu skokom z okna. Do toho mu manželka Gizem, ktorú podľa vlastných slov už nemiloval, oznámila, že je tehotná.

     

„Utiahol sa do seba, mal depresie. Nechcel o ničom rozprávať a napriek tomu, že som čakala jeho dieťa, si ma nevšímal. Jeho psychiater mu povedal, že musí niečo zničiť, ak má zachrániť sám seba. A tak sa rozhodol zničiť naše manželstvo! Preto som išla na interrupciu a o niekoľko mesiacov neskôr sme sa rozviedli. Náš vzťah trval niečo vyše roka, ale musím povedať, že už dlhšie som nebola v Halitovom srdci jediná,“ prezradila zronene pre turecké médiá.

Gizem si odniesla vyše 100-tisíc eur z majetku bývalého manžela. Odsťahovala sa, začala nový život a dnes má aj novú lásku. „Mala som šťastie, že som nebola až taká známa ako Halit. Jeho potom ukrižovali a spolu s ňou museli všetkých presviedčať, že rozvod nie je nič zlé. Odsúdili ju, že mi ukradla manžela. Je to tak, ale my sme všetci herci. A v tomto povolaní to tak, bohužiaľ, býva,“ dodáva Gizem, ktorá však Halitovi nikdy neodpustila. To, ako ju zasiahla interrupcia, už komentovať odmieta.

Halit a Bergüzar, 2. svadba 2009

Halit Ergenc a jeho druhá manželka a zároveň seriálová partnerka Bergüzar Korel.

Keď sa turecká televízia v roku 2006 rozhodla nakrúcať ďalšiu divácky obľúbenú telenovelu, Bergüzar a Halit, vtedy už známi herci, sa prihlásili na konkurz a uspeli.

Zoznámili sa však až na pľaci. Zaiskrilo to medzi nimi v tretej časti, keď nakrúcali scény, v ktorých strávili spoločnú noc, no Bergüzar v tom čase randila s tanečníkom Tanom Sagturkom, Halit bol zasnúbený a neskôr sa oženil.

Po nevydarenom manželstve však našiel šťastie v náručí hereckej kolegyne Bergüzar. Najprv ho síce krajina odsúdila za cudzoložstvo a Šeherezádu označila za zlodejku, no tvrdú skúšku svojho vzťahu napokon zvládli a v auguste 2009 mali rozprávkovú svadbu. Do roka sa im narodil syn Ali, ktorému by čo najskôr chceli zaobstarať súrodenca.

 

Manželia Onur a Šeherezáda: Pozrite si zábery z ich svadby!

                           

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

TISIC A JEDNA NOC

(onur, 27. 12. 2011 15:00)

šeherezada a onur su rozpravkovy manžellia velmi sa k sebe hodia