Choď na obsah Choď na menu
 


Onur z Tisíc a jednej noci: Zo žobráka sa stal miláčik žien!

13. 2. 2011

Obrázok Halitova sestra Azade je mentálne postihnutá. Navyše, kým sa z neho stal herec, musel predávať mopy! Predstaviteľ seriálového Onura musel v minulosti zobrať akúkoľvek prácu, aby sa uživil. „Montoval som bezpečnostné pásky na okná. Tá práca sa mi veľmi páčila. Firma, pre ktorú som pracoval, predávala aj mopy, teda handrové zmetáky. Poviem vám, že existujú rôzne, až neuveriteľné mopy! Keď som žil v USA, pracoval som aj ako čašník a barman. Viac rokov som bol operátorom na počítači. Napísal som aj knihu o matematike a vyrábal som ročenky,“ vyratúva. Turecký herec, ktorému neodolala ani krásna Šeherezáda, študoval námorné inžinierstvo, ale náhle zo školy odišiel a zapísal sa na konzervatórium.

Onur a Šeherezáda momentálne dobývajú slovenský trh.

Obrázok

„Niekedy som myslel na to, čo by sa stalo, ak by som tú školu dokončil. Rovnako som rozmýšľal aj nad tým, že zanechám herectvo. Táto robota vie byť veľmi náročná. Nie je to ako iné profesie, kde dostanete pravidelnú mzdu. Niekedy ste hladní a alebo dlhodobo bez práce,“ hovorí Halit, ktorý vedie pokojný život po boku svojej seriálovej partnerky Bergüzar Korel, s ktorou má syna. Jediným nešťastím v živote je azda fakt, že jeho sestra Azade je mentálne postihnutá. Halit sa s tým však naučil žiť. „Dáva vám to rôzne pohľady v rôznych obdobiach. V mojom živote existuje iná dimenzia, je to iný životný štýl. Je jasné, že na svete sú aj iné druhy lásky. Nedokážete bežne zažiť lásku, ktorú cíti Azade. Každý od lásky čaká niečo iné. Láska bez nárokov, bez očakávaní je veľmi zaujímavá,“ približuje svet, v ktorom žije jeho sestra.

Halit je úspešný aj v rodnom Turecku, nakrútil niekoľko filmov.

Obrázok

Sláva a popularita ho veľmi netešia, no tvrdí, že s nimi vie zatočiť. Keď ho na ulici zastavujú obdivovateľky, utiahne sa a je sám. „Je stále zložitejšie zanechať túto slávu, pretože pozornosť ľudí rastie každým dňom. Tento rok je to vážnejšie ako kedykoľvek predtým,“ uzatvára Halit, ktorý si získal srdcia mnohých Európaniek. 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.