Choď na obsah Choď na menu
 


Šeherezáda tromfla aj Mariannu so Švajdom

13. 2. 2011

Obrázok

Príbeh o matke ťažko chorého synčeka, ktorú hrá turecká hviezda Bergüzar Korel (28), je plný emócií. Do cesty sa jej pripletie šarmantný Onur Aksal, ktorého hrá skutočný herečkin manžel Halit Ergenć (40). Práve vďaka Šeherezáde začína cítiť silu lásky. A státisíce ľudí pred obrazovkami plačú. V Markíze sú nadšení.

„Tisíc a jedna noc má výborné výsledky, sledovanosťou dosahuje úroveň ťažiskových formátov TV Markíza ako napríklad Televízne noviny, šou Let’s Dance, Talentmania, Modré z neba či Ordinácia v ružovej záhrade. S výsledkami sme nadmieru spokojní,“ povedala hovorkyňa Oľga Dúbravská.

 

 

Moderátorka spravodajstva Marianna Ďurianová svoju „porážku“ komentovala stručne: „Teším sa z každého úspešného formátu TV Markíza.“ Podľa nášho zdroja konkurenčná JOJ-ka už upravuje kvôli tureckej telenovele svoj večerný program, hoci sa vraj jej úspechu nezľakla.

Hrozia im smrťou!

Hereckí manželia riešia momentálne iné problémy. Halit Ergenć si najnovšou rolou sultána v ďalšom seriáli vyslúžil vyhrážky smrťou. Hrozby sa vraj najviac dotkli Bergüzar.

Zobrazenie vládcu Osmanskej ríše zo 16. storočia vyvolalo protesty islamských extrémistov – ukazuje vládcu, ako sa opíja. Produkčná spoločnosť dostala po odvysielaní prvej epizódy vyše 74-tisíc sťažností na nevhodné zobrazenie háremu s nahými ženami.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.