Choď na obsah Choď na menu
 


Šeherezádina sokyňa v láske

24. 3. 2011

Obrázok Partneri fimových hviezd sa stále musia mať na pozore. Svoje o tom vie aj turecká kráska Bergüzar Korel, ktorá pred rokmi odlákala svojho súčasného manžela Ergença Halita od jeho vtedajšej manželky. Teraz sa karta obrátila. V najnovšom tureckom seriáli vystupuje Halit ako sultán Sulejman a ženu jeho života hrá krásna Meryem.

  

Romantické chvíle, veľavravné pohľady, vášnivé bozky a posteľné scény trápia Šeherezádu tak, že nedokáže skryť žiarlivosť a obavy o svoje manželstvo. „Naša práca je veľmi únavná. Niekedy pracujeme celý týždeň bez jediného dňa voľna. Herci musia podať vždy ten najlepší výkon. V tomto sú tie úskalia hereckej práce,“ povedala herečka pre Nový Čas. „Keď vidím Halita v takých scénach, trpím a bolí ma to,“ priznala pre turecké médiá.

Jej manžel totiž namiesto toho, aby trávil čas s ňou, si užíva nakrúcanie s inou. Krásna Meryem Uzerli (27), pôvodom Nemka, zatiaľ v Turecku nie je veľmi známa. Doteraz hrala najmä v nemeckých seriáloch a kratších filmoch. Dá sa však očakávať, že po seriáli Veľkolepé storočie jej popularita výrazne stúpne.

Meyrem Uzerli pochádza z Nemecka.

 Aj keď Halit Ergenç vždy tvrdil, že Bergüzar je pre neho jediná, z jeho úst to znie dosť smiešne. Veď aj s predstaviteľkou Šeherezády sa zblížil počas nakrúcania Tisíc a jednej noci. Navyše, obaja boli v tom čase zadaní. Bergüzar ukončila vzťah s priateľom, s ktorým tvorila pár vyše roka. Halit sa s bývalou partnerkou rozviedol a neprekážalo mu ani to, že s ním čaká dieťa. Donútil ju ísť na potrat.

Oboch v Turecku verejnosť odsúdila, Bergüzar Korel nazvali rozbíjačkou vzťahov a Ergença záletníkom. Nič však nebránilo tomu, aby spečatili svoj vzťah svadbou a dnes vychovávajú syna Aliho. Či sa Šeherezáda obáva o svojho Onura oprávnene, ukáže budúcnosť. Faktom však ostáva, že Halit sa o svojej hereckej kolegyni Meryem vyjadruje len v superlatívoch.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

tisic a jedna noc

(jana kainzová, 24. 1. 2012 10:22)

onure mněl bysys vzít alexandru ne šeheerezadu !!!

Re: tisic a jedna noc

(Mirka, 24. 7. 2012 2:00)

Ne měl by nadále zůstat se svou ženou má sní dítě!!

milujem pozerat sultan sulejman

(vanda.slaba, 3. 3. 2012 9:39)

mamá rada hurem hatu onaje nalepsia a sutan sulejman mam tarada hurem hatu boznujemvas tisi nalepsia

Re: milujem pozerat sultan sulejman

(vanda, 3. 3. 2012 9:42)

teraz onur teraz koho boznuje sehrezadu alebo alexadru cem na to ot poved