Choď na obsah Choď na menu
 


Veľký súboj na Markíze: Rozboril sa púšťa do boja so Šeherezádou!

12. 2. 2011

Obrázok

Po tom, čo začala lámať rekordy sledovanosti, ju Markíza nielenže nasadila štyrikrát do týždňa, ale jej prispôsobila aj celú programovú štruktúru. Na vedľajšiu koľaj odsunula obľúbenú Ordináciu, ktorá sa dostane na rad až po romantickom seriáli. Šeherezáde to však zatiaľ „natrel“ Vilo Rozboril (43) s Modrým z neba. Ako jediné sa totiž začne vysielať v pôvodnom čase a do úzadia pôjde práve turecká telenovela.

Telenovela verzus obľúbený „doják“, ktorý ľuďom plní sny. Šeherezáda už po prvých odvysielaných častiach ovládla slovenské domácnosti a v programových plánoch televízie poriadne zamiešala karty. Čísla sledovanosti boli rozprávkové, a tak sa jej na obrazovke dostalo priam božského priestoru.

No do boja sa s ňou teraz púšťa moderátor Vilo Rozboril. Ten už jednu bitku vyhral. Nový Čas totiž zistil, že okolo jeho relácie Modré z neba sa žiadne zmeny nebudú diať a aj naďalej pôjde v hlavnom vysielacom čase. „Premiérové časti divácky obľúbenej relácie Modré z neba sa vracajú na obrazovky 2. marca o 20. hodine, diváci však aj naďalej uvidia úspešný seriál Tisíc a jedna noc štyrikrát do týždňa,“ povedala hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská.

Tromfne však Tisíc a jednu noc aj v číslach? Na to si ešte budeme musieť počkať, no Rozboril si nateraz verí. „Čo sa týka Modrého z neba, v roku 2010 bolo najsledovanejšou nespravodajskou reláciou na Slovensku. Jeho minutáž je príliš dlhá a je nemožné ho v jeden večer kombinovať s iným formátom tak ako v prípade Ordinácie, ktorá polovičnú minutáž,“ povedal Novému Času Rozboril a ešte dodal: „Rozhodnutie Markízy ponechať Modré z neba v hlavnom vysielacom čase sa mi v tomto kontexte zdá správne a logické. Verím, že nesklameme.“

Rozboril ide do boja so silnou konkurentkou sebavedomo. Jednu bitku už vyhral, no uvidíme, či sa mu podarí vyhrať aj celú vojnu a miesto v hlavnom vysielacom čase si udrží.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.